«فرهاد ظریف: دلخورم اما بهتر است حرفی نزنم»

لیبروی تیم‌ملی والیبال ایران درباره دلایل دعوت نشدن به اردوی تیم‌ملی گفت: دل‌خورم اما بهتر است حرفی نزنم زیرا نمی‌خواهم حاشیه‌ای ایجاد شود.

«فرهاد ظریف» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: دو سال قبل از تیم‌ملی خداحافظی کردم، زیرا دوست نداشتم مثل خیلی از بازیکنان با بی‌مهری و بی‌احترامی من را از تیم‌ملی کنار بگذارند. بارها تماس گرفتند و خواستند به تیم‌ملی بازگردم. من نیز دعوت دوباره را اجابت کردم اما متاسفانه امروز از چیزی که بیزار بودم، اتفاق افتاد. اگر چه از برخی رفتارها خیلی دل‌خور شدم اما ترجیح می‌دهم حرفی نزنم زیرا نمی‌خواهم حاشیه‌ای ایجاد شود. مردم خودشان درباره رفتار من قضاوت می‌کنند.

farhadzarif

لیبروی تیم‌ملی والیبال تاکید کرد: هیچ‌گاه مشکلی با کسی در تیم‌ملی نداشتم. حتا در این مدت هم خودم پیش‌قدم شدم و با دوستان تماس گرفتم اما حتا جواب تلفنم را ندادند. در مصاحبه‌ها گفتند که باید خودم را در لیگ نشان دهم تا به تیم‌ملی برگردم. آیا فرهاد ظریف با این همه سابقه در تیم‌ملی و انتخاب به عنوان بهترین لیبروی جهان سزاوار چنین رفتاری است؟ آیا باید خودم را در لیگ نشان دهم؟ هیچ‌گاه به کسی در والیبال بی‌احترامی نکردم. همیشه سعی کردم در خدمت تیم باشم. امروز هم ترجیح می‌دهم حرفی نزنم و برای تیم‌ملی آرزوی موفقیت کنم.

«برانکو: چیزی برای پنهان کردن نداریم»

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس می‌گوید فردا درباره د‌ر‌وازه‌بان تیمش تصمیم‌گیری می‌کند. او درباره مهاجمان جدید سرخ‌پوشان هم گفت: در حال حاضر با مهاجمانی هم‌چون «علی علیپور» و «طارمی» کارمان را ادامه می‌دهیم.

به‌ گزارش خبرنگار ورزشی ‌ایسنا‌، «برانکو ایوانکوویچ» پس از جلسه با مسوولان باشگاه پر‌سپولیس اظها‌ر کرد: روز گذشته (پنج‌شنبه) از اردوی ترکیه به تهران آمدیم و طبیعی بود که امروز به دیدار مسوولان باشگاه پر‌سپولیس بیایم تا مسایل تیم را به دقت بررسی کنیم.

وی درباره این‌که در دو پست تکلیف تیم هنوز مشخص نشده است، تصریح کرد: برای د‌ر‌وازه‌بان فردا تصمیم‌گیری می‌کنیم، چون باید برخی از مسایل را بررسی کنم اما درباره مهاجم نیز باید بگویم که در حال حاضر با مهاجمانی هم‌چون علی علیپور و طارمی کارمان را ادامه می‌دهیم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس درباره شرایط حضور «کریم باقری» در تمرینات پر‌سپولیس اظها‌ر کرد: کریم باقری به خاطر مسایل شخصی نتوانست در اردوی ترکیه در کنار ما باشد. امیدواریم که به تمرینات بیاید و در کنار ما باشد. حضور او برای ما خیلی مفید است. ما هم‌کاری خوبی را با یک‌دیگر داریم و حضور او در کنار تیم کمک خوبی برای من خواهد بود. اگر با ما ادامه هم‌کاری ندهد خیلی متاسف خواهم شد.

branko

 

برانکو در ادامه درباره آخرین وضعیت شرایط جسمانی بازیکنان نیز ا‌ضافه‌ کرد‌: متاسفانه همه بازیکنان هم‌زمان تمرینات بدن‌سازی را آغاز نکرده‌اند و بیشترین تعداد بازیکنان حدود بیست روز پیش به جمع ما ملحق شدند. «حیدریه» و «محسن مسلمان» در اردوی ترکیه به جمع ما اضافه شدند. پس بنا‌بر‌این سطح آمادگی بازیکنان با هم متفاوت است و این تفاوت آمادگی‌ جسمانی ادامه خواهد داشت ولی آن چیزی که من از آن راضی هستم و من را خشنود می‌کند این است که بازیکنانی در اختیار داریم که با تمام وجود برای تیم کار می‌کنند. از مسن‌ترین بازیکن ما یعنی «محسن بنگر» گرفته که از روز اول در تمرینات حضور داشته و حتا یک جلسه هم غیبت نکرده است گرفته تا جوان‌ترین بازیکنمان مثل «میلاد کمدانی» که با تمام وجود در اختیار تیم هستند. این موضوع شانس خوش‌بختی ماست. من نمی‌توانم شکل مثبت هم‌کاری این بازیکنان را با تیم توصیف کنم. علا‌رغم فشارهای زیادی که روی بازیکنان وجود داشت و همین‌طور سه بازی دوستانه هم انجام دادند اما هیچ‌کدام از بازیکنان مصدوم نشدند و به همین دلیل من از بازیکنانم تشکر و قدردانی ویژه‌ای دارم.

وی افزود: البته یکی از خبرنگاران در اردو کنار ما بود و ما هیچ چیز را خبرنگاران پنهان نکردیم. البته چیزی را برای پنهان کردن نداریم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس هم‌چنین درباره احتمال به تعویق افتادن لیگ هم خاطر‌نشان کرد: در حیطه کاری من نیست که بخواهم در این‌باره نظری بدهم. ما خودمان را با هر شرایطی هماهنگ می‌کنیم. ما کاری به این مسایل نداریم و کار خودمان را انجام می‌دهیم و کم‌کاری نمی‌کنیم. وظیفه ما این است که روز به روز بهتر از گذشته شویم.

وی در پایان درباره مشکلاتی که میان «مایکل اومانا» و باشگاه پر‌سپولیس وجود دارد نیز بیا‌ن‌ کرد: من انتظار دارم که او فردا به سر تمرین بیاید و باید با او صحبت کنم و ببینم وضعیتش چطور است. طبیعی است که مشکلاتی وجود دارد چون ده الی پانزده روزی است که تمرین نکرده است ولی تلاش می‌کنیم تا هر‌ چه‌ سریع‌تر او را به تیم ملحق کنیم.

«رئال‌مادرید با ۴ گل منچستر‌سیتی را شکست داد»

تیم فوتبال رئال‌مادرید در دیدار برابر منچستر‌سیتی با ۴ گل به برتری دست یافت.

real

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال رئال‌مادرید و منچستر‌سیتی عصر امروز جمعه در ادامه مسابقات «گینس کاپ» استرالیا به مصاف هم رفتند که در پایان تیم رئال‌مادرید با ارایه یک بازی برتر حریف خود را با حساب ۴ بر یک شکست داد.

نیمه اول این بازی که در ورزشگاه ملبورن کریکت برگزار شد ۳ بر یک به سود رئال‌مادرید خاتمه یافت. کریم بنزما، کریستیانو رونالدو و په‌په زننده گل‌های تیم رئال‌مادرید در این نیمه بودند. در دقیقه ۴۵ نیز یحیی توره از روی نقطه پنالتی تنها گل منچستر‌سیتی را به ثمر رساند.

در نیمه دوم نیز رئال‌مادرید یک گل دیگر به ثمر رساند. دنیس چریشف در دقیقه ۷۴ زننده این گل بود تا در نهایت رئال‌مادرید این بازی را با برتری ۴ بر یک به سود خود پایان دهد.