«وزیر ورزش روز سه‌شنبه به مجلس می‌رود»

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، از بررسی گزارش عمل‌کرد و برنامه‌های عمرانی وزارت ورزش و جوانان با حضور «محمود گودرزی» در کمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «مهرداد بائوج لاهوتی» با اشاره به دستور کار سه‌شنبه هفته آینده (۳۰ تیر) کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش عمل‌کرد و برنامه‌های عمرانی وزارت ورزش و جوانان با حضور محمود گودرزی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

نماینده مردم لنگرود با بیان این‌که در تلاش برای برگزاری نشست‌ها با مسوولان و بررسی راه‌کارها هستیم، تصریح کرد: منابع مالی دولت محدود است، به همین سبب باید کمیته‌های مربوطه تعیین تکلیف شود تا مشکلات حوزه ورزش و جوانان را رفع کنیم.

godarzi

لاهوتی با تاکید بر این‌که بخش خصوصی باید حضور فعال‌تری در این حوزه داشته باشد، ادامه داد: به این منظور با بررسی‌هایی که در کمیسیون عمران مجلس صورت می‌گیرد، خلا‌های قانون‌گذاری مشخص شده و رفع می‌شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که سرانه فضاهای ورزشی در کشور باید افزایش یابد، اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان با کمبود اعتبارات تخصیصی با توجه به کمبود منابع مواجه است که باید پروژه‌های این حوزه به بخش خصوصی واگذار شود، تا هم فضاهای ورزشی گسترش پیدا کند و هم بخش خصوصی در کشور فعال‌تر شود.

«احضار کاظمی به کمیته اخلاق»

سرمربی فصل پیش تیم فوتبال راه‌آهن برای ادای برخی توضیحات به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «علی‌اکبر محمد‌زاده» در گفت‌و‌گویی با سایت فدراسیون فوتبال از دعوت «فرهاد کاظمی» به کمیته اخلاق خبر داد.

kazemi

رییس کمیته اخلاق در این‌باره گفت: با توجه به اظهار‌نظرهای غیر‌منطقی و غیر‌واقع اعلام شده توسط برخی اشخاص که در فضای مجازی و در مورد رای کمیته استیناف در پرونده بازیکن راه‌آهن تهران انتشار پیدا کرده است، آن هم در مورد رایی که هنوز به صورت نهایی صادر و اعلام نشده است و این امر مبین هم‌کاری و ارتباط فرهاد کاظمی با راوی خبر است، نام‌برده جهت ادای پاره‌ای از توضیحات به کمیته اخلاق دعوت خواهد شد.

«سزار برزیلی به تیم فوتبال تراکتورسازی پیوست»

«آگوستو سزار دو سانتوس موریرا» هافبک دفاعی برزیلی با عقد قراردادی یک ساله به تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پیوست.

به گزارش خبرگزاری مهر، تراکتورسازان با عقد قرارداد با این بازیکن برزیلی سومین سهمیه بازیکن خارجی خود را جذب کردند.

szar

این بازیکن با ۲۲ سال سن یکی از جوان‌ترین خارجی‌های حاضر در لیگ‌برتر ایران خواهد بود. موریرا سابقه بازی در تیم‌های اینترناسیونال و جوین ویل برزیل را هم در کارنامه دارد.

تراکتورسازی پیش از این «حمزه یونس» مهاجم تونسی، و «کارلوس الکساندر کاردوسو» مدافع برزیلی را جذب کرده است.